QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Успішна організація виставкової зони за допомогою плит Quick Deck

Під час проведення виставки однією з головних складових успішного результату є організація виставкового простору. Саме від цих деталей залежить загальне враження від презентації. Унікальність і неповторність продукту завжди можна підкреслити правильним зонуванням, де будуть враховані особливості товару, відповідність брендбуку і втілені креативні ідеї оформлення.

Виставкові стенди та підлогове покриття виготовляють з різних матеріалів, вибір яких залежить від бюджету і напрямку діяльності компанії. Одним організаціям підійдуть конструкції зі сталевих елементів або скла, а другим буде достатньо звичайної фанери, ДВП або гіпсокартону. Універсальним матеріалом для виготовлення стендів і підлоги вважаються деревно-стружкові (ДСП) або ламіновані деревостружкові плити (ЛДСП). Якщо ви хочете бути єдиними і неповторними, справити сильне враження на клієнтів і партнерів, тоді ваш вибір – шпунтовані деревно-стружкові будівельні плити Quick Deck Плюс.

ДСП Quick Deck Плюс можуть бути застосовані як для вертикального розміщення, так і горизонтального. Конструкцію з Quick Deck часто використовують на виставках і презентаціях. Стенд або покриття з матеріалу Quick Deck допомагає подати вичерпну інформацію про діяльність компанії.

Великий вибір кольорів допоможуть правильно подати інформацію про компанію-експонента. Яскраві кольори справлять незабутнє враження на потенційних клієнтів. Несподівані елементи декору привертають увагу і дають можливість подати себе і свій статус по-сучасному. Новітні технологічні пристрої, розміщені на таких стендах, легко подадуть трендовий посил компанії.

Пастельні натуральні відтінки з асортименту будівельних плит Quick Deck Плюс дадуть можливість на 100{9f6b1f22b018d68aa3dd2ba676686f926160fee74c57efd0fb8d120915d36589} відповідати вимогам корпоративних стандартів компанії. Обираючи такі відтінки, ви легко зробите акцент на основних цілях презентаційних матеріалів.

Використовуючи шпунтовані плити Quick Deck ви легко зберете стенд або покриття самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Відмітна властивість шпунта – рівномірний розподіл навантаження в площині з’єднання. Перпендикулярне поверхні зусилля рівномірно передається суміжним деталям, що робить конструкцію стін (перегородок) міцною. Плити для стін і підлоги Quick Deck здатні витримувати вертикальнй та горизонтальний тиск, що дозволя. кріпити виставкове обладнання безпосередньо до плити (стіни), не вдаючись до додаткового посилення місця кріплення.

Виставкову зону зі шпунтованої дошки Quick Deck можна виконати різного розміру, але результат завжди буде один – гарантована унікальність і неповторність. Переваг використання дошки Quick Deck дуже багато. Підвівши підсумки, хотілося б виділити основні переваги використання шпунтованих плит Quick Deck для конструювання виставкового покриття або стенду.

  • відсутність «мокрих» робіт;
  • простота і зручність застосування;
  • отримання міцного і рівної основи;
  • значне скорочення термінів виконання оздоблювальних робіт;
  • додаткова ізоляція від звуку і теплового впливу;
  • економія матеріальних, трудових і енергоресурсів;
  • вологостійкість;
  • екологічний матеріал;
  • шпунтовані з’єднання забезпечує додаткову жорсткість і міцність всієї конструкції.

Щоб купити деревостружкові плити Quick Deck звертайтеся до офіційних представників в Україні – KMK Group Ukraine. З Quick Deck ви відчуєте, що підготовка до виставки може бути комфортною!

Сподобалась стаття?Поділись нею в соц.мережі – facebook