QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Кухня – це те затишне місце, де щоранку ви заварюєте чашку улюбленої кави і насолоджуєтеся тишею. Це приміщення, де щовечора ви збираєтесь усією родиною за одним столом. Це особливий куточок будинку, який дарує спокій і створює чарівну атмосферу як для самого житла, так і для його мешканців. Саме тому дуже важливо, щоб кожна деталь інтер’єру кухні гармонійно вписувалася в загальний мікроклімат приміщення. Покриття для підлоги повинне відповідати загальному дизайну, а також бути практичним, комфортним, міцним, надійним і довговічним.

На будівельному ринку представлено безліч варіантів для обробки підлоги на кухні. Дана стаття допоможе вам розібратися у відмінностях популярних видів покриття для підлоги, розповість про особливості кожного матеріалу і доцільності його використання в даному приміщенні.

Для початку розберемося з основними характеристиками, якими повинне бути наділене кухонне покриття підлоги:

 • Простота в очищенні
 • Стійкість до чистячих засобів
 • Стійкість до механічних навантажень і дрібних пошкоджень
 • Зносостійкість
 • Вологостійкість
 • Міцність
 • Стійким до агресивних дій
 • Довговічність
 • Гармонійний дизайн до загального інтер’єру

 

Найбільш поширеним видом обробки для підлоги на кухні є плитка. Плитка має досить практичні характеристики для застосування на кухні, так як є термостійкою, вологостійкою, витривалою до стирання, впливу агресивних чистячих засобів і довговічною. Окрім численних переваг плитка має ряд недоліків. Матеріал досить холодний і при відсутності теплої підлоги створює дискомфорт. При виборі плитки важливо не помилитися з вибором відповідного класу зносостійкості, так як їх існує всього 5 класів. Низький клас плитки не витримує механічних пошкоджень.

На другому місці за популярністю знаходиться лінолеум. Лінолеум – зручне і практичне покриття для підлоги на кухні, проте, матеріал досить крихкий, через що сприяє розтріскування полотна при перегинах. Бажано попередньо вирівняти основу під укладку матеріалу, що додає клопоту. До недоліків вироби відносяться чутливість до перепадів температур і нестійкість до хімічних розчинів. Але головний мінус лінолеуму – це недовговічність, всього 5-10 років.

В якості покриття для підлоги кухні часто використовують ламінат. Він поєднує в собі міцність і екологічність. Обираючи ламінат, слід звернути увагу на показник вологостійкості. Недорогі варіанти відповідають нижчого класу зносостійкості дошки, бояться вологи і механічних впливів. На жаль, асортимент моделей, які відповідають всім необхідним показниками для кухонного підлогового покриття досить обмежений. Термін служби покриття найвищого рівня зносостійкості при правильній експлуатації становить 12-15 років.

Отже, ми підійшли до ще одного унікального виду підлогового покриття для кухні – шпунтовані деревостружкові будівельні плити Quick Deck Плюс. Даний вид, як і ламінат відноситься до екологічного типу покриття (клас емісії формальдегіду Е1). Розміри плит становлять 1200 х 900 мм або 2440 х 900 мм, завдяки чому його можна укласти цілісним полотном, на відміну від ламінату, при облаштуванні якого виникає велика кількість швів, які потребують обробки. Мінімальна кількість стиків шпунтованої дошки позитивно впливає на термін служби покриття.

Окрім цього, він відповідає всім вище заявленим показникам:

 • Стійкість до механічних впливів
 • Стійкість до чистячих засобів
 • Зносостійкість
 • Вологостійкість
 • Приємна на дотик тепла поверхня
 • Демократична ціна
 • Презентабельний зовнішній вигляд, що дозволяє відтворити імітацію паркетної дошки
 • Сумісність з системою теплої підлоги
 • Довговічність

 

Останній пункт хочемо відзначити окремо, так як показники довговічності плит Quick Deck досить вражаючі. При правильній експлуатації термін служби плит Quick Deck досягає 50 років !!

Поверхня плит шпунтованих Quick Deck Плюс покрита зносостійким декоративним покриттям. Будівельна плита QuickDeck Плюс виготовлена ​​на основі вологостійкої деревно-стружкової плити, до складу якої входить парафін і меламін. Саме завдяки складу сполучного плита має клас водостійкості Р5. Застосовується в будь-яких типах приміщень зокрема і з підвищеною вологістю.

Плити Quick Deck легко впишуться в обраний інтер’єр приміщення. Його дизайн може бути лаконічним, що стане фоновою основою для інших елементів інтер’єру, або яскравим акцентом в приміщенні (наприклад, тип Quick Deck Плюс Нью Порт). Для маленьких кухонь рекомендуємо віддати перевагу однотонним і світлим матеріалам, які не будуть надмірно перевантажувати простір. Наприклад, тип Quick Deck Плюс Наомі або Стокгольм підійдуть під будь-який інтер’єр, особливо при маленькій квадратурі.

І головне – цінова політика приємно дивує покупців, що стрімко підвищує лояльність споживачів до даного бренду. Якісна поверхня для покриття кухні з характеристиками вище, аніж у ламіната, плитки чи лінолеуму за ціною на рівні звичайних ДВП, ДСП, гіпсокартону або фанери – хіба не про це мріє кожен будівельник? Нагадуємо, що єдиним уповноваженим представником компанії Quick Deck на території України виступає KMK Group Ukraine. Замовити і купити деревостружкові плити ТМ Quick Deck для підлоги, стін чи іншого призначення можна за номером телефону.