QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Ви напевно неодноразово помічали, коли під час перегляду телепередач про ремонт виникало відчуття, що все виконується легко і швидко, а коли самі переходили до процесу, ті ж самі дії вже не здавалися такими простими. На перший погляд, звичайні плити з ДСП, хіба має значення які обрати? Дуже часто ми обираємо будівельні матеріали, не до кінця розібравшись з детальними характеристиками.

Як правило, під час зйомок телепередач, для укладання підлоги, стін, стелі, покрівлі, а також декоративного оздоблення використовують плити виробництва Quick Deck youtube-канал Quick Deck. Довговічність, міцність, практичність, широкий асортимент, значна економія часу, сил і засобів при будівництві і ремонті, роблять плити Quick Deck лідером на ринку бюджетних рішень для обробки приміщень. Плита будівельна Quick Deck є вологостійким екологічно чистим матеріалом, шпунтованной по периметру, що дозволяє виконати укладання чітко і швидко. Орім якісного товару ви однозначно отримаєте задоволення від процесу!

На сьогоднішній день Quick Deck представляє чотири види будівельного матеріалу для широкої сфери застосування:

Quick Deck professional;

Quick Deck master;

Quick Deck plus;

Quick Deck Master plus.

Quick Deck professionalкласичний вид конструкції асортименту будівельних плит виробництва Quick Deck. Легкий і міцний в монтажі матеріал, вироблений на основі вологостійкої деревностружкової шпунтованої дошки підвищеної щільності, застосовуваний для підготовки підлоги, стін і стелі під фінішну обробку. Плити Quick Deck стійкі до зміни температурновологісного режиму і відповідають нормі Р5 європейського стандарту EN 312, що дозволяє застосовувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю в якості елемента несучих конструкцій. На етапі виробництва плити Quick Deck professional проходять процес шліфування, що дозволяє уникнути додаткових дій перед фінішною обробкою.

Quick Deck masterвологостійкі шпунтовані будівельні плити, лицьова поверхня яких покрита міцною водонепроникною плівкою. Наявність додаткового захисного шару спрощує процес підготовки приміщення перед фінішною обробкою і економиться час на на видалення з поверхні підлоги штукатурки, так як плівка підлягає видаленню після проведення всіх чорнових робіт. При внутрішній обробці приміщень, після проведення штукатурних робіт і інших «мокрих» процесів все сміття легко видаляється з підлоги простим зняттям плівки, за рахунок поліпшується зовнішній вигляд приміщення перед фінішною обробкою. Особливістю Quick Deck master є можливість застосування даного виду в монтажі міжповерхових перекриттів при котеджному будівництві до того, як будинок зведений під дах. Погодні умови не будуть впливати на матеріал, тому будівництво будинку значно спрощується.

Quick Deck plus – це несучий елемент укладання підлоги, витримуючий навантаження, додатково облицьований декорованим зносостійким покриттям з лицьового боку і додатково захищеним щільним крафт-покриттям зі зворотного. Стійке декоративне покриття відповідає 34 класу експлуатації. Плити дозволяють здійснювати одночасно чорнову і фінішну обробку одним матеріалом. Вибравши Quick Deck plus ви отримуєте бездоганний зовнішній вигляд, при мінімальних витратах часу і коштів. Захисне покриття не схильне до плям і впливів побутових хімікатів. Різновид декору дозволяє вибрати ідеальний варіант, який бездоганно впишеться в будь-який, навіть самий оригінальний інтер’єр і створить затишну атмосферу в приміщенні.

Quick Deck Master plus – це вологостійкі деревно-стружкові плити, шпунтовані по периметру, облицьований декорованим зносостійким покриттям 34 класу експлуатації, лицьова поверхня яких покрита міцною водонепроникною плівкою. В даному виді зібрані переваги всіх виробів Quick Deck. Завдяки тому, що декоративне покриття плит надійно захищене плівкою, проведення штукатурних і інших чорнових робіт стало можливим вже після монтажу підлоги. Все сміття легко видаляється простим зняттям плівки. Аналогічно Quick Deck master, Quick Deck Master plus може бути застосований при будівництві міжповерхових перекриттів до зведення даху.

Обравши продукцію Quick Deck ви відчуєте переваги технологічного прогресу, який вдосконалюється з метою підвищення комфорту людини. Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся в наш відділ продажів по телефону, зазначеному в контактах. Вологостійкі деревно-стружкові плити Quick Deck доступні до замовлення по всій території України. Купити високоякісну деревно-стружкових дошку в Києві і області і відчути себе як на зйомках телепередач ще не було так просто і доступно.