QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Сьогодні ми відповімо на актуальне в ці зимові дні питання: чи можна взимку у неопалюваному приміщенні стелити підлогу із ДСП Quick Deck.

Будівельні плити Quick Deck використовують в установці покриття підлоги, стін та стелі для будь-яких типів приміщень, а також для зовнішнього оздоблення.

Вологостійкі деревно-стружкові плити Quick Deck мають щільність високої якості і шпунтовані по 4-м сторонам.

Проста та швидка установка завдяки системі шип-паз скоротить ваш час на проведення робіт і не потребує додаткових професійних навичок.

Звичайно ж, найкраще займатися встановленням підлоги, влітку, але і в холодну пору це зробити цілком нормально. Адже якість виконання робіт залежить не від температури навколишнього середовища, а від якості вибраних вами матеріалів.

Ретроспектива

Раніше, укладаючи покриття підлоги, дошки прибивали цвяхами, залишаючи простір для обценьок. У такому положенні дошки перебували протягом двох-трьох років – доки не висихали. Якщо дошка на початковому етапі виявлялася недостатньо сухою - утворювалися щілини, і потрібні дошки міняли, але цього разу цвяхи вбивали повністю. Тому візьміть на замітку, якщо вирішите використати взимку невологостійкий матеріал.

Встановлюючи підлогу взимку, перше на що вам потрібно звернути увагу, коли ви збираєтеся купити деревостружкові плити це на їх показник вологостійкості. Конкуруючими матеріалами на ринку для ДСП Quick Deck є фанера та ОСП-З. Фанера під впливом води, вологи, температурних коливань має властивість жолобитися і розшаровуватися, ОСП-3 хоч і меншою мірою, але також не відрізняються високим рівнем вологостійкості. Панелі Quick Deck у свою чергу набухають не більше ніж на 10% і не піддаються розшаровуванню та викривленню.

Справа в тому, що якщо матеріал вологий, то після укладання та ретельного підбивання при надходженні тепла в приміщення є висока можливість утворення щілин.

Поради при укладанні плит по лагах

ми розкрили в іншій нашій темі «Поради від професіоналів при самостійному укладанні плит QuickDeck методом створення сухих збірних стяжок по лагах»

Вибираючи матеріали Quick Deck серії PROFESSIONAL, ви будете впевнені в наступному:

При монтажі дерев’яного перекриття по лагах плити Quick Deck виконують властивості несучого елементу конструкції та витримують навантаження згідно з прийнятими вимогами будівельних норм та правил для всіх типів житлових приміщень. Також використовуються для підготовки основи підлоги в якості підстилаючого шару.

Купити деревостружкові плити ви можете як оптом, за спеціальними персональними умовами, так і в роздріб. За акціями слідкуйте на нашому сайті та соціальних мережах.

Напишіть нам

Заявка на безкоштовну консультацію спеціаліста