QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Під час проведення спортивних тренувань і заходів, приміщення – одна з головних складових успішного досягнення рекордів спортсменами. Покриття підлоги повинне бути якісним і відповідати всім необхідним критеріям. Виконання фізичних вправ на нерівному, слизькому або скрипучому покриттю не дозволить досягти поставлених цілей навіть професіоналам. Спортивний паркет, виконаний за допомогою нового для українського ринку матеріалу – плит Квік Дек, підійде для рекордних видів спорту, танців, спортивних занять, а також для різних ігор з м’ячем. Покриття для підлоги Квік Дек в спорті – це ряд переваг:

Мінімальна кількість швів

Як відомо, спортивний паркет повинен бути максимально рівним, без будь-яких нерівностей. Укладаючи покриття важливо приділити особливу увагу кожному шву і переходам між ними. На відміну від паркетної дошки, плити шпунтовані Квік Дек відрізняються великою площею, що дозволяє мінімізувати кількість швів, а отже і трудові затрати.

Ідеальний естетичний вигляд

Інтер’єр танцювального або спортивного залу повинен бути продуманим до кожної деталі. Підлогове покриття займає одну з найбільших областей приміщення. Саме зовнішній вигляд підлоги може або зіпсувати загальне враження від самого процесу тренувань і виступів, або навпаки «додати смаку» загальній дії. В арсеналі шпунтованих будівельних плит Квік Дек ви знайдете плити з декорованим покриттям на будь-який смак: від спокійних нейтральних кольорів до яскравих ексцентричних червоних тонів. На нашому сайті , а також на youtube-каналі представлені всі існуючі на даний момент різновиди плит Квік Дек Плюс і інтер’єрні рішення з їх застосуванням.

Безпека і амортизація

Незалежно від того, які види спортивних тренувань проходять в залі, амортизація підлоги – один з найважливіших пунктів при виборі паркетної дошки як для танцюристів, так і баскетболістів або тенісистів. Суглоби спортсменів схильні до колосального навантаження. Підлогове покриття повинне максимально запобігати навантаженню і виконувати функцію збалансованої амортизації для зниження болю після тренувань. Будівельні плити Квік Дек виконані з вологостійкої ДСП, шпунтованной по периметру, забезпечують оптимальну амортизацію при навантаженнях на неї, а також відсутність скрипів, що досить важливо!

Протиковзкі характеристики

Протиковзкі характеристики паркетної дошки ми винесли окремим пунктом, але вони мають пряме відношення до безпеки. Протиковзкі властивості повинні бути збалансовані, щоб спортсмени могли без зусиль виконати необхідні елементи. Якщо дошка занадто слизька, як мінімум – учасник отримує нервову напругу, як найгірший підсумок – серйозні травми. Покриття плит Квік Дек підходить для застосування на спортивних майданчик для танців і інших тренувань. Для всіх бажаючих перевірити всі перераховані вище характеристики, наш склад-магазин завжди готовий надати вам можливість випробувати всі якості матеріалу на практиці. Подивитися або купити деревно-стружкові плити Квик Дек можна за адресою, вказаною в розділі контакти.

 

Довговічність

Підлогове покриття спортивних залів піддається впливу багатьох зовнішніх факторів і підвищених навантажень: удари м’ячем, пошкодження від кросівок, підбор і т.д. Якість покриття визначається стійкістю до стирання. Зносостійкість поверхні плит Квік Дек відноситься до 33 класу експлуатації, що підтверджує його якість. Високі показники зносостійкості будівельних плит Квік Дек забезпечать довговічність вашого підлогового покриття.

Доступна ціна

Наступний критерій, який досить важливий для вибору підлоги при облаштуванні спортивних залів – це ціна. Вартість будівельних матеріалів не завжди дозволяє придбати якісну паркетну дошку для спортивного залу. Квік Дек Плюс – це об’єднання процесів підготовки чорнової та чистової підлоги, що дозволяє зберегти фінансові кошти і трудовитрати. Плити Квік Дек відносяться до економ класу будівельних матеріалів з високими показниками.

На фото зображена танцювальна студія «Маленька країна», для устаткування якої були використані плити Квік Дек Плюс в популярному кольорі – Нью Порт.  Будівельні плити Квік Дек можна сміливо використовувати в школах, медичних закладах та інших сферах діяльності, де потрібне дотримання підвищених санітарних норм.

 

Довговічність, міцність, відмінний зовнішній вигляд, значна економія часу і грошей при будівництві і ремонті, роблять плити Квік Дек Плюс – лідером на ринку бюджетних рішень обробки спортивних майданчиків і танцювальних залів. Жоден інший вид ДСП, ДВП, гіпсокартону або фанери не може зрівнятися зі шунтованними ДСП-плитами Квік Дек. Плити для підлоги Квік Дек відмінно підходять також для проведень громадських заходів. Замовивши плити Квік Дек, ви обираєте бюджетну альтернативу дорогому паркету, яка за своїми характеристиками ні в чому не поступається конкурентам.