QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Велика конкуренція на ринку нерухомості України створює нові правила і умови для будівельних компаній, які хочуть залишатися на плаву. Сфера діяльності будівельних організацій полягає в наданні різного плану послуг під час зведення житлової та нежитлової нерухомості. Якісна реалізація об’єктів неможлива без професіоналізму фахівців і відповідного технічного оснащення. Для внутрішніх робіт особливою популярністю серед клієнтів забудовників користуються екологічно чисті матеріали, які можуть бути використані практично для будь-яких об’єктів: комерційні приміщення, медичні кабінети, навчальні заклади, спортивні клуби тощо. Одними з екологічно чистих оздоблювальних матеріалів, які досить часто використовуються, є шпунтовані будівельні плити ТМ Quick Deck (Квік Дек).

Більшість покупців бажають придбати комфортне нове житло за доступними цінами. Саме таку можливість надають клієнтам організації, які в своїх роботах використовують будівельні плити Quick Deck. Доступно, швидко, якісно і довговічно – це головні причини, чому будівельники обирають плити Quick Deck.

Виробники продукції Quick Deck мают репутацію стабільної і надійної компанії в самих різних точках світу. В ході будівництва забудовники використовує високоякісні плити Quick Deck для покриття підлоги, стін, стелі і навіть покрівлі. Асортимент плит шпунтованих Quick Deck ділиться на кілька видів: Quick Deck professional, Quick Deck master, Quick Deck proof, Quick Deck plus.  

Quick Deck professional – класичний вид шпунтованої плити, яка застосовується в будь-яких типах приміщень, в тому числі і з підвищеною вологістю.

Quick Deck master – плита, яка має відмінну характеристику, а саме лицьова поверхня виробу покрита міцною водонепроникною плівкою, яка підлягає видаленню після проведення всіх чорнових робіт безпосередньо перед фінішною обробкою.  

Quick Deck proof – представляє собою деревно-стружкові плити підвищеної щільності, лицьова поверхня яких покрита міцною водонепроникною плівкою і застосовується для підготовки міцного і безшовного покриття, захищаючи конструкцію покрівлі від впливу води та збільшує термін її служби.

Quick Deck plus – зносостійке декоративне покриття, доповнене щільним крафт -покриттям зі зворотної сторони. Даний тип покриття має великий вибір колірних рішень, що дозволятє обрати саме той декор, який буде відповідати типу приміщення.  

Абсолютно вся продукція Quick Deck, незалежно від виду, має спільні переваги:

  • габаритні розміри, шунтованное з’єднання та легка вага сприяють швидкому виконанню укладання плит в короткі терміни;
  • клас емісії формальдегіду Е1 допускає використання шпунтованої дошки Quick Deck в структурах з підвищеними санітарними нормами;
  • вологостійкий склад дозволяє застосовувати плити Quick Deck в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Передбачені технічні характеристики матеріалу Quick Deck задовільнять як корпорації, бажаючі купити деревостружкові плити, так і самих замовників. Quick Deck виготовлені для компаній, мета яких втілення будівельного проекту, відповідно до сучасних технологій за доступними цінами для клієнта. З питань співпраці звертайтеся до офіційних представників ТМ Quick Deck на території України – компанії KMK Group Ukraine.