QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Протягом багатьох років людина завдавала немалої шкоди навколишньому середовищу. З труб виробництв щодня викидається в атмосферу величезна кількість шкідливих речовин, добрива для підвищення врожайності отруюють річки, а штучні речовини, які містяться в будматеріалах завдають школи не лише екології, а й самим мешканцям будівель. Прийшов час замислитися про майбутнє, в якому будуть жити наші діти.

Переїхати у віддалене місце від міських вулиць, ближче до природи – це лише частина вирішення проблеми. Важливо спочатку продумати матеріали, які будуть використовуватися для зведення будинку. Компанія QuickDeck пропонує інноваційне рішення – міцний і легкий в монтажі матеріал, вироблений на основі вологостійкої деревно-стружкової плити підвищеної щільності, застосовується для підготовки основи підлоги, стін і стелі під фінішну обробку. Матеріал має клас емісії Е1, що дозволяє використовувати його у всіх житлових і адміністративних приміщеннях, в тому числі дитячих садах і медичних установах.

Широкий асортимент продукції може втілити найскладніші ідеї. Правильно підібравши вид шпунтованной плити, продукція може бути застосована для таких об’єктів як:

адміністративні і житлові будівлі;

виставкові стенди і тимчасові настили;

криті спортивні майданчики і внутрішні приміщення.

Понад сорок разів матеріал QuickDeck був використаний під час зйомок телевізійних проектів «Фазенда» і «Дачна відповідь». У мережі можна знайти безліч відгуків від відомих блогерів, які так само оцінили надійність і доступність матеріалу.

Як тільки ви приступите до роботи ви одразу ж відчуєте переваги матеріалу QuickDeck. Серед основних критеріїв, яких дотримується бренд QuickDeck є:

Якість. Найважливішим принцип виробництва QuickDeck є строгий контроль якості на всіх етапах виробничого процесу і регулярне вдосконалення фізико-механічних властивості плити, покращуючи екологічність і безпеку продукції, що випускається.

Інновації. Застосування новітніх технологій, а також регулярний випуск нової продукції дозволяє запропонувати нашим партнерам і клієнтам найсучасніші матеріали для втілення будь-яких, самих складних ідей.

Безпека. Використання екологічно чистої сировини і сучасних методів виробництва дозволяє випускати продукцію, що відповідає найвищим вимогам з безпеки.

Суворе дотримання зобов’язань. Налагоджені виробничі і логістичні процеси гарантують точність в дотриманні умов контрактів, в тому числі в обсягів і термінів поставок, якість продукції і рівень обслуговування. Надійність, гнучкість і професіоналізм – основа роботи компанії з прямими замовниками і дилерами.

Важливо! Виробник QuickDeck з обережністю ставиться до своєї продукції і права на реалізацію товару обмежені. Перед тим, як купувати матеріал зовні схожий на шпунтовані панелі QuickDeck, слід уважно ознайомитися з документацією та дозвільними документами, так як місцеві ринки можуть видавати звичайні шпунтовані дошки, ДВП, ДСП, гіпсокартон, фанери та інший будівельний продукт за QuickDeck. На сьогоднішній день єдиним уповноваженим представником продукції QuickDeck в Україні є компанія ТОВ КМК Груп.

Недосвідчені покупці не завжди візуально можуть оцінити якість продукції, тільки після виконання робіт наслідки не змусять себе чекати. Швидше за все ви нерідко були в ситуації, коли після монтажу фанерного покриття виникали скрипи. З будівельними панелями QuickDeck ви забудете про таку проблему, так як за рахунок спеціальної конструкції, скрипи не з’являться навіть після тривалого використання. І це тільки одна з численних переваг матеріалів QuickDeck. Якісна сертифікована продукція QuickDec прослужить вам не менше 50 років, якщо дотримуватися простих правил температурно-вологісного режиму. Остерігайтеся підробок!

Незалежно від вашого місця розташування ви зможете купити вологостійкі шпунтовані плити QuickDec в Києві та інших регіонах України. Наші фахівці допоможуть вам вирішити всі питання. Шпунтовані будівельні плити QuickDeck – інноваційне рішення в будівництві, ремонті та величезний крок назустріч безпечному майбутньому!