QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Плити для стін, стелі та підлоги ТМ QUICK DECK впевнено зайняли топ-позиції серед універсальних матеріалів для оздоблювальних і будівельних робіт. Простота у використанні, екологічність і довговічність – головні переваги, які оцінили безліч будівельних компаній в Україні і світі, а також приватні клієнти, бажаючі без зайвого клопоту швидко і якісно виконати оздоблювальні роботи у себе вдома. Широкий вибір продукції QUICK DECK дозволяє підібрати саме той тип ДСП, який підходить безпосередньо для вашого об’єкту. Раніше ми вже знайомили вас з такими основними видами будівельних плит QUICK DECK як Quick Deck professional, Quick Deck master та Quick Deck plus. Сьогодні піде мова про новинку для українського ринку – плити шпунтовані для покрівлі Quick Deck proof.

Якщо ви шукайте простий спосіб підготовки міцної та безшовної основи, що захистить покрівлю від впливу води – деревно-стружкові плити Quick Deck proof на 100% виправдають ваші очікування. У зимовий період ви зможете по-справжньому оцінити всі переваги плит Quick Deck proof . Древесно-стружкові шпунтовані будівельні плити Quick Deck proof захистять вашу покрівлю від згубного впливу вологи без додаткового навантаження на конструкцію, а основні властивості допоможуть значно продовжити термін її служби.

Як і інші види плит Quick Deck продукція типу proof має ряд позитивних характеристик:
• додаткова гідроізоляція;
• швидкий і простий монтаж;
• міцна та безшовна основа;
• екологічно безпечний матеріал.

Однак даний вид має свої унікальні особливості, що відрізняють від інших матеріалів Quick Deck, а саме:
• лицьова поверхня плити покрита міцною водонепроникною плівкою, що перешкоджає проникненню води;
• зручний формат: невеликий розмір і вага листа забезпечують можливість установки плити силою однієї людини;
• економія затрат на кладку покрівлі: немає необхідності в купівлі підкладкового килима.

Дошка Quick Deck proof складається виключно з високоякісних екологічно чистих складових з вологостійким просоченням. Жоден інший вид ДСП, ДВП, гіпсокартону, фанери або шпунтованої дошки не складуть конкуренцію продукції Quick Deck. Шпунтовані з’єднання і невеликі параметри сприяють швидкому виконанню монтажних робіт. Асортимент Quick Deck proof: плити розміром 1830/600/12 мм та 2440/600 /12 мм. Рекомендований спосіб укладання плит – по лагам в 5 простих кроків:
• Крок 1. Монтаж обрешітки перпендикулярно кроквам. Крок обрешітки – 300мм.
• Крок 2. Укладання плит довгою стороною перпендикулярно кроквам з жорстким кріпленням оцинкованими саморізами до решетування.
• Крок 3. Стики плит проклеюються водостійким клеєм (рекомендується водостійкий клей ПВА D3).
• Крок 4. Монтаж плит зі зміщенням швів. Не допускається утворення перехресних швів.
• Крок 5. Місця стикування і торці плит проклеюються скотчем (рекомендується водостійка посилена будівельна клейка стрічка).

Якщо ви бажаєте придбати покрівельні матеріали за вигідною ціною враховуйте терміни поставки, так як Quick Deck proof доступні виключно під замовлення! Складайте план проекту вашого будинку, а про плитні матеріалї для реалізації вашого проекту подбають єдині прямі представники Quick Deck на території України – компанія KMK Group Ukraine. На оптові замовлення діють спеціальні індивідуальні умови. Подробиці замовлення уточнюйте за номером телефону: +380504404437