QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Матеріал Quick Deck вийшов у світ не так давно, але вже встиг зайняти найвищі позиції на ринку будівельних матеріалів. Вся справа в тому, що це не просто звичайні ДСП, а вологостійкі деревно-стружкові плити, шпунтовані по периметру. Quick Deck це надійний несучий елемент укладання підлоги, який здатен витримати всі необхідні навантаження. Склад ДСП-плит Quick Deck робить їх стійкими до дії вологи, міцними, зносостійкими і безпечними, а бічне з’єднання «шип паз» дозволяє виконати укладання підлоги, стін і стелі за допомогою плит швидко і без зайвого клопоту.

Асортимент шпунтованих будівельних плит Quick Deck налічує кілька видів продукції. Однією з найбільш затребуваних і популярних є шпунтована дошка Quick Deck plus. Головна відмінність дошки Quick Deck plus від інших видів це додаткове облицьоване декороване зносостійке покриття з лицьового боку і захищене щільне крафт-покриття зі зворотнього. Захисне покриття не схильне до впливу плям і побутових хімікатів. Різновид декору дозволяє вибрати ідеальний варіант, який бездоганно впишеться в будь-який, навіть самий оригінальний інтер’єр і створить затишну атмосферу в приміщенні. Кольорові і інтер’єрні рішення із застосуванням плит Quick Deck plus можна подивитися на сайті у відповідному розділі Quick Deck plus (https://quickdeck.com.ua/plus/) Стійке декоративне покриття відповідає 34 класу експлуатації. Розміри однієї плити Quick Deck plus складають: 2440 * 900 * 22мм.

Вологостійке покриття є великою перевагою, адже на відміну від ламінату, його можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а декороване покриття дозволяє виконати одночасно чорнову і фінішну обробку одним матеріалом. Саме з цієї причини вибравши Quick Deck plus, ви зможете заощадити фінансові кошти і сили, адже продукція даного виробника відноситься до економ класу будівельних плит, що в наш час дуже актуально.

Шпунтовані плити Quick Deck plus можна використовувати в будь-яких приміщеннях:

  • Підсобні і житлові приміщення;
  • Комерційні та промислові об’єкти;
  • Лоджії і балкони.

Що стосується укладання, то її можна проводити методом пристрої сухих збірних стяжок по лагам, закріплюючи крайні ряди саморізами, з використанням тепло і шумоізоляції та без. А також методом «плаваючої підлоги» на керамзит, рівну бетонну основу, кам’яну вату або пінопласт відповідної щільності. Між собою з’єднання «шип паз» склеюються водостійким клеєм ПВА D3. Укладання підлоги або стін за допомогою Quick Deck plus виконується в три рази швидше, ніж з використанням ламінату, фанери, гіпсокартону, ДВП або ДСП інших виробників. Після укладання шви залишаються практично непомітні. Детальну інформацію з укладання можна подивитися на сайті у відповідному розділі за напрямами або на супровідних інформаційних етикетках на товарі.

Підсумувавши вищезазначене, перерахуємо всі основні переваги використання плит шпунтованих Quick Deck plus.

  • Черновое і фінішне покриття в одному матеріалі;
  • 34 клас зносостійкості покриття;
  • Вологостійка основа;
  • Швидкий і легкий монтаж;
  • Захисне покриття не схильне до плям і дії побутових хімікатів;
  • Абсолютно екологічний матеріал;

Естетичне надійне покриття, яке ви зможете самостійно укласти, не вдаючись допомоги професіоналів, хіба не це мрія будь-якого господаря, який піклується про своє помешкання. Актуальні ціни на шпунтовані будівельні плити Quick Deck plus представлені на нашому сайті в розділі Ціни .

Купити деревостружкові плити прямо зараз ви можете, зателефонувавши за номером телефону, вказаним в Контактах . Купуйте тільки оригінальний товар. Ми гарантуємо якість продукції, адже KMK Group Ukraine єдині уповноважені представники продукції Quick Deck на території України. Обравши Quick Deck plus, ви отримуєте бездоганний зовнішній вигляд, при мінімальних витратах часу і коштів.