QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

При плануванні телевізійних шоу важлива кожна деталь в інтер’єрі студії. Загальне враження від проекту в поєднанні зі сприйняттям інтер’єру може вплинути на рейтинг телепередачі. Саме тому організатори телевізійний передач віддають перевагу покриттю підлоги, який буде надійним і при цьому передавати заплановане настрій проекту. Те, що ви бачите на екрані – це результат взаємодії дизайнера, організатора і сценариста. Щоб взаємодії були злагодженими, важливо, щоб організатори заздалегідь визначилися з основною темою, яку повинен доповнювати інтер’єр, а дизайнери максимально його здійснили.

Але, взявши на замітку досвід інших відомих телешоу, дизайнером може виступити і сам організатор. В арсеналі виробника шпунтованих будівельних плит Quick Deck ви зможете знайти приклади декорованих поверхонь плит: від ніжно романтичних спокійних тонів до ексцентрично червоних. Ми пропонуємо вам розглянути деякі з варіантів інтер’єрів студій за допомогою шпунтованих плит Quick Deck Plus. Будівельна плита Quick Deck plus складається з додаткового облицьований декороване зносостійке покриття з лицьового боку і захищеного щільного крафт-покриття зі зворотним.

В першу чергу, загальний вигляд повинен створювати атмосферу. Більшість замовників студійних декорацій акцентріуют увагу на те, щоб поставити модний і сучасний тон ТВ-шоу. Спробуйте скористатися прикладами із застосуванням плит Quick Deck для створення ексцентричного арт-прострнства задопомогою Quick Deck Ньюпорт або Белфаст, або навпаки поставити нотки романтики і вінтажного стилю c Quick Deck Наомі або Брістоль. Різновидність Quick Deck дозволяє вибрати ідеальний варіант, який бездоганно впишеться в будь-який, навіть самий оригінальний інтер’єр і створить затишну атмосферу в приміщенні.

Дерево сіро-бежевих тонів є одним з основних елементів інтер’єру в вінтажному стилі, який досить популярний як для студій, так і інших приміщень. Легка недбалість декору шпунтованої дошки Quick Deck Брістоль підкреслює романтизм і легкість даного стилю. Вибравши стиль Quick Deck Брістоль ви зможете зробити акцент на будь-який інший деталі і при цьому не ускладнювати загальний фон. Важливо, щоб все виглядало легко і не з’їдала простір. Інші кольорові й інтер’єрні рішення із застосуванням плит Quick Deck plus можна подивитися на сайті у відповідному розділі Quick Deck plus.

Вибираючи стиль інтер’єру з додатковими деталями, пам’ятайте, що не всі їх легко реалізувати, а відповідно це збільшить бюджет ремонтних робіт. Оздоблювальні матеріали і декоративні роботи не завжди потрібні для студійного дизайну, а суми можуть бути значними. Quick Deck пропонує рішення 2 в 1 – чорнові та оздоблювальні роботи одночасно. Вам не знадобляться додаткові шари перекриттів. Все можна легко здійснити за допомогою одного матеріалу – Quick Deck Plus.

Головною перевагою плит Quick Deck є швидкість виконання укладки. Шпунтовані з’єднання забезпечить укладання плит для підлоги і стін всього за кілька годин. Так як студії можуть бути різних форм і розмірів, завдяки вдалому дизайну декоративного покриття Quick Deck Plus, його легко поєднати і додати в разі потреби.

Оцініть, наскільки добре вписалися будівельні плити Quick Deck Plus Белфаст в інтер’єр студії відомого інтернет-шоу. Але це не тільки покриття для підлоги. Стіни, виконані плитами Quick Deck Plus, додадуть родзинки в дизайн. Найпопулярніший тон Ньюпорт прикрашає студію одного з проектів тв-шоу на першому каналі. Ви досі вважаєте, що все, що використовується в популярних проектах це дорого? Ви помиляєтесь. Перейдіть за цим посиланням і переконайтеся в цьому самі. І це ціни не просто на звичайні ДВП, ДСП, гіпсокартон або фанеру. Загальний вигляд картинки легко зробити багатим, купивши правильні матеріали для будівельних робіт. Плити Quick Deck Plus допоможуть вам в цьому!