QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Якщо вам довелося перекривати дах взимку, то вас, напевне, щось примусило. Тому велике значення приділіть вибору матеріалів, а також слідкуйте за погодними умовами, які можуть дещо змістити запланований графік робіт.

Щоб уникнути впливу погодних умов на вашу роботу, варто провести підготовку та надійно захистити покрівлю за допомогою установки тенту.

Взимку візьміть до уваги такі фактори:

Але як монтаж взимку може бути вигідним?

Через відсутність дощів можна провести якісну реконструкцію покрівлі, переробити мансарду. Також вам вдасться заощадити на матеріалах, а час доставки значно скоротиться. Роботу можна розділити на етапи: взимку зайнятися покрівлею, а ближче до весни – обробкою, тому що процес найбільш вологоємний і потрібно буде провітрювати приміщення, що робити при -20°С не рекомендується.

Труднощі, які виникають при покрівлі даху в холодну пору, пов’язані в першу чергу з впливом морозів і порушенням гідроізоляції.
Нанесення обмазуючої гідроізоляції при температурі нижче +5°С не рекомендується, але в критичній ситуації ми радимо взяти до уваги мастику HYPERDESMO-PB-1K, яка відрізняється відмінними показниками термодинаміки: максимальна робоча температура +80°С, а при -40°С плівка бездоганно зберігає свою еластичність та стійкість. Велику роль відіграє надійне покриття снігу – тент.

Гідроізоляція Alchimica

Пройдіть посилання, щоб дізнатися більше про гідроізоляцію Alchimica

Але, щоб не чекати весни та зайнятися оздобленням відразу, ви можете скористатися матеріалами Quick Deck. Будівельні плити Quick Deck Professional використовують не тільки як основу для стелі, але і стін, а також покриття для підлоги.

Під час обшивки каркасу ви отримаєте низку переваг:

Як підготувати плити до фінішної обробки?

Підготовка під фарбування. Нанесіть покриття по всій поверхні. Місця кріплень та стиків обробіть за допомогою шпаклівки (обробляти стики краще поліуретановим герметиком HYPERSEAL®-25LM). Потім нанесіть тонким шаром фінішну шпаклівку, дайте їй висохнути і закріпіть все ґрунтівкою. Поверхня готова до нанесення фарби.

Підготовка під шпалери. Місця кріплень та стиків необхідно зашпаклювати, а обробляючи шви, також краще за допомогою герметика HYPERSEAL®-25LM, потім нанесіть ґрунтівку. Після цього можна клеїти шпалери.

Підготовка під плитку. У сухих приміщеннях необхідно нанести перед поклейкою плит ґрунтівку, а в приміщеннях із підвищеною вологістю – рідку гідроізоляцію. Плитку варто укладати виключно на високоеластичний полімерний клей.


Не забувайте, що після кожного етапу поверхні необхідно дати висохнути.

Напишіть нам

За додатковою консультацією звертайтесь за телефоном