QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

У процесі внутрішньої обробки або якісного ремонту приміщень дуже часто виникає необхідність вирівнювання підлоги і підготовки основи під фінішну обробку. Якщо ви обрали в якості використовуваного матеріалу плити QuickDeck Professional, ви вже на півдорозі до успішного виконання завдання. Жодна деревоволокниста плита (ДВП), фанера або гіпсокартон, з запропонованих на ринках, не зрівняється з плитою бренду QuickDeck.

 Будівельні плити QuickDeck виготовлені з вологостійкої деревостружкової (ДСП). За рахунок мінімальних показників виділення шкідливих речовин, аналогічних показників натурального дерева, продукт ідеальний для використання в школах, дошкільних і медичних установах.

Скориставшись порадами фахівців, навіть не маючи спеціальних навичок і знань, ви зможете легко укласти підлогу або вирівняти стіни всього за пару годин. Працювати з будівельними плитами QuickDeck, завдяки шпунтованими з’єднанню і компактному розміру просто і зручно.

Укладання плит QuickDeck Professional можливо здійснити двома способами: методом створення сухих збірних стяжок по лагах і методом «плаваючої підлоги». Сьогодні мова піде про перший спосіб укладання чорнової підлоги на лаги. Ідеально рівна підлога буде готова всього за 4 основних етапи:

1 етап. Для запобігання появи вологи укладається шар пароізоляції. Для бетонної основи рекомендується використовувати плівку, для дерев’яної основи – пергамент або парафінований папір. Нахлест суміжніх листів плівки – не менше 200 мм. Пергаменту або паперу не менше 100 мм.

2 етап. Встановлюємо лаги. Крок лаг залежить від товщини дошки QuickDeck і призначення приміщення. Між лагами і стінами рекомендується залишати зазор 20-30 мм. Простір між лагами заповнюємо тепло-звукоізоляційним матеріалом: мінеральною ватою або пінопластом. У разі використання пінополістиролу, щоб уникнути скрипу між утеплювачем і плитами QuickDeck, рекомендується прокласти проміжний шар з будівельного пластику або будівельного паперу. Можливе укладання на лаги без тепло- і звукоізоляції, так як шпунтовані з’єднання по периметру забезпечує значне зниження проникнення шуму і холодного повітря в приміщення через стики між плитами.

3 етап. Тепер можна сміливо переходити до укладання самих плит для підлоги QuickDeck. Укладання збірної стяжки виконуємо в напрямку «на себе», починаючи від стіни, протилежної дверного отвору. Монтаж шпунтованої дошки здійснюється короткою стороною паралельно лагам, зі зміщенням плит відносно один-одного. Шпунтоване з’єднання дозволяє швидко і просто укласти виключно рівну поверхню і значно знизити вартість монтажу. Компенсаційний шов повинен докладати до поверхні підстави. При монтажі плити зі зміщенням плита повинна покривати не менше 2-х опор.

4 етап. Шпунтовані будівельні плити кріпимо до лаг шурупами або цвяхами. Рекомендована відстань між цвяхами або шурупами – 200 мм, від краю плити до місця кріплення шурупів – 10-15 мм. Міцність плити забезпечується за рахунок її високої щільності, але це абсолютно не позначається на простоті її обробки. Рекомендується додатково проклеювати самі стики плит. Це додасть підлозі додаткової жорсткості.

Підлога готова! Конструкція підлоги не прогинається і витримує значні навантаження. Ідеальна геометрія гарантує відсутність будь-яких скрипів. Завдяки парафенірованим добавкам в складі конструкції плит QuickDeck, правильно укладена підлога з плит буде абсолютно вологостійкою. Використовувані компоненти в плитах шпунтованих QuickDeck відповідають високим європейським нормам з безпеки, тому ви можете більше не турбуватися про екологічність свого будинку.

Після того, як завершили працювати з підлогою, можна приступати до стін. Монтаж плит для стін QuickDeck Professional здійснюється аналогічно укладанні плит на підлогу. Для виготовлення каркаса використовуємо сухі бруски. Крок брусків залежить від передбачуваного навантаження на стіни. Якщо необхідно здійснити додаткову тепло-звукоізоляцію мінеральну вату або інші матеріали укладаємо в простір між брусками. Плити QuickDeck Professional – вологостійкі будівельні плити зі шліфованою поверхньою, завдяки чому немає практично ніяких обмежень по фінішній обробці. Відносно невеликий розмір і вага листа робить його зручним при транспортуванні і дає можливість здійснювати монтаж навіть самостійно одній людині. Укладаються плити на стіни довгою стороною перпендикулярно брусків. Потім кріпляться шурупами або цвяхами. Стіни готові!

Скориставшись професійними порадами, процес укладання стане для вас приємним проведенням часу, а головне зуміє заощадити ваш особистий час, сили та фінанси! Замовити і купити деревостружкові плити QuickDeck ви можете з будь-якого міста, будь то Київ, Дніпропетровськ, Харків або Одеса, так як компанія КМК Груп, яка є єдиним офіційним представником QuickDeck на території України, працює по всій країні.