QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Рішення для стін

   Плити QuickDeck призначені для вирівнювання стін і підготовки основи під фінішне покриття. Завдяки високій щільності плит, вони є відмінним рішенням у випадках, де пред’являються підвищені вимоги до несучої здатності стін. Відмітна властивість шпунта – рівномірний розподіл навантаження в площині з’єднання. Перпендикулярне поверхні зусилля, прикладене до однієї з деталей, через шпунт і гребінь рівномірно передається суміжним деталей, що робить конструкцію стін (перегородок) міцною і надає додаткову жорсткість всій конструкції.

Плити QuickDeck мають досить високі показники питомої опору висмикування шурупів з пластин і здатні витримувати вертикальний і горизонтальний тиск, що дозволять кріпити меблі й устаткування безпосередньо до плити (стіни) не вдаючись до додаткового посилення місця кріплення.
Завдяки шліфованій поверхні, плити не потребують додаткової підготовки для нанесення фарби, керамічної плитки або шпалер. * Для приклеювання кахельної плитки використовується полімерна або полимерцементная клейова композиція підвищеної еластичності, що забезпечує міцність зчеплення з ДСП не нижче 0,5 МПа. Товщина полімерної клейового прошарку 3-4 мм, полимерцементной - 2-3 мм. При виборі клею необхідно звернути увагу на можливість застосування по підставі з ДСП. Лінійні розміри плитки (довжина і ширина) не більше 300 мм.

Переваги

Відсутність «мокрих» робіт

Отримання міцною і рівної основи для наступних робіт

Додаткова ізоляція від звуку і теплового впливу

Скорочення навантаження на несучі перекриття конструкцій

Вологостійкість

Простота і зручність застосування

Значне скорочення термінів виконання оздоблювальних робіт

Економія матеріальних, трудових і енергоресурсів

Екологічний матеріал

Відсутність скрипу

Асортимент будівельних плит QuickDeck

   Будівельні плити QuickDeck professional виготовлені з вологостійкої деревно-стружкової плити і рекомендовані у всіх типах приміщень. Є ідеальним рішенням підготовки основи підлоги і сухою збірною стяжкою.

QuickDeck в телепроектах

   Будівельні плити QuickDeck понад сорок разів «брали участь» у популярних телевізійних проектах «Фазенда» і «Дачний відповідь», зарекомендувавши себе як надійний і доступний матеріал для використання в заміського будинку.

Будівельні плити QuickDeck є свій власний YouTube – канал, на якому публікуються найактуальніші матеріали з використанням QuickDeck.

Універсальне рішення:

Шукаєте унікальне рішення для полу та стелі? Пропонуємо ознайомитися із технологією QuickDeck Plus