QuickDeck – строительные плиты №1 в Украине!

Безпечна та практична підлога для дитячої кімнати

Безпека, затишок і практичність – найважливіші показники будівельних матеріалів для обробки дитячої кімнати. Саме тому до вибору покриття для підлоги потрібно підходити, як ніколи, з повною відповідальністю. Покриття для підлоги зобов’язане відповідати ряду критеріїв:

 • екологічна безпека!
 • тепла поверхня;
 • зносостійкість;
 • стійкість до механічних навантажень і дрібних пошкоджень, подряпин;
 • вологостійкість;
 • міцність;
 • довговічність.

Яке ж покриття для підлоги відповідає всім цим вимогам? Найбільш натуральним екологічним будівельним матеріалом вважається дерево. Дерев’яна підлога – це не обов’язково масивні дошки, ДСП, ДВП, гіпсокартон або фанера. На сьогоднішній день існує інший вид натурального дерев’яного покриття, яке своїми властивостями не поступається паркетній дошці або ламінату. Будівельна матеріал Квік Дек виготовлений ​​на основі вологостійкої деревно-стружкової плити, до складу сполучного якої входить парафін і меламін. Клас емісії формальдегіду деревно-стружкової плити Квік Дек – Е1. Обравши будівельну плиту Квік Дек Плюс для дитячої кімнати, ви отримаєте бюджетний варіант обробки підлоги абсолютно безпечного для здоров’я!

Лицьова сторона Квік Дек Плюс вкрита захисним щільним декорованим покриттям. Серед асортименту шпунтованих плит Квік Дек Плюс ви зможете підібрати декоративні рішення, оптимальні під загальний інтер’єр кімнати: від білих пастельних відтінків до яскравих червоних. Захисне покриття приємне на дотик, стійке до механічних пошкоджень, подряпин, сколів і чистячих засобів. При належному догляді ви отримуєте одночасно практичне, тепле і зносостійке покриття.

Дитяча кімната – це окремим світ дитини, де приміщення може перевтілюватися в театр, музей або навіть концертну залу. Не обмежуйте креативність свого фантазера. Вагомою перевагою ДСП Квік Дек в ігровій кімнаті – є високі звукоізоляційні властивості. Ваша дитина зможе проявляти свої таланти, не порушуючи спокою сусідів. Можете не хвилюватися за пролитий чай або сік на підлогу, адже завдяки складу сполучного плити Квік Дек мають клас водостійкості Р5 (no EN 312). З шпунтованими будівельними плитами Квік Дек вам не доведеться обробляти підлогу спеціальними засобами захисту від цвілі і впливу вологи. Все передбачено на стадії виробництва.

Як бачите, плити Квік Дек відповідають всім основним критерію, яким повинен володіти матеріал для облаштування підлоги дитячої кімнати. Крім усього цього, Квік Дек має беліч додаткових плюсів:

 • приємний зовнішній вигляд;
 • кілька способів укладання;
 • можливість поєднувати з системою теплих підлог;
 • відсутність скрипу;
 • простота монтажу;
 • можливість застосування в якості рішень для підлоги і стін;
 • можливість поєднувати з системою теплих підлог.

Ну а якщо чаду вже не терпиться оселитися в свої володіння – шпунтована дошка Квік Дек буде як ніколи до речі, адже терміни обробки підлоги з плитами Квік Дек Плюс мінімальні. За декілька годин кімната буде готова! Шпунтоване з’єднання дозволяє при необхідності швидко зняти частину пошкодженого покриття і без зусиль частково замінити новим.

Дитяча кімната потребує ретельного продуманому облаштування з основним акцентом на безпеку. Однак, пам’ятайте про те, що ви готуєте кімнату не для себе, а для маленької людини, зі своїми смаками і власним характером. Декоративна складова відіграє чималу роль при виборі плит для підлоги або стін, і слід завжди зважати на думку дитини, щоб кімната була максимально затишною, в першу чергу, для нього самого. Замовити і купити деревостружкові плити Квік Дек у Києві або області, а також з доставкою по всій Україні Ви можете за номером телефону: +380503524677